שתלים


שתלים

החשיבות של איכות השתלים היא קריטית, מכיוון שעל גבי השתלים מרכיבים שיניים שאמורות לתפקד בצורה מיטבית לאורך זמן. השתלים שבשימוש במרפאת ד"ר אמינוב מוגנים תחת פטנט והוכחו כיעילים יותר ושורדים פי 4 מהזמן המקובל בשוק. ד"ר אמינוב מתמחה בשתלים ובעל ניסיון של כ-20 שנה בתחום.

אם המראה האסטטי חשוב לכם והמראה הטבעי גם כן, אם יש לכם רצון להחליף כל שן שהלכה לעולמה בשן קבועה ואיתנה שתמלא את תפקידה ברמה של השן האובדת מבחינת חיתוך המזון והלעיסה. אם חפצה נפשכם בשן שתחזיק מעמד שנים רבות, תצטרכו לוותר על פתרון השן התותבת או הגשר ולהעדיף את טכנולוגית ההשתלה ששינתה את כל רפואת השיניים והפכה אותה לרפואה מתקדמת שיודעת להעתיק באופן מדויק את דרכי הטבע ולהחזיר את הגלגל לאחור.

ד"ר אמינוב לא הסתפק בהמצאות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, הוא חקר את הנושא לעומק במשך שנים רבות והפך להיות ממציא בזכות עצמו. איכות הציוד  והמכשור במרפאתו היא מהגבוהים ביותר והפטנט הבלעדי שהומצא על ידו יקצר לכם את זמן הטיפול ויחסוך לכם כסף

החידוש של ד"ר אמינוב הוא בשתל שלאחר הקדיחה הראשונה, מחזיק מעמד במקום שאליו הוא הוחדר וזה בשונה משתלים אחרים הנזקקים למספר רב של קדיחות לתוך השן כדי להגיע ליציבות הנדרשת. בטיפולים הרגילים מתבקש הלקוח לשוב למרפאה לניתוח שני לאחר כמה שבועות כדי לחשוף את ראש השתל, בטיפול של ד"ר אמינוב אין בכך צורך. מאחר והשתל מתייצב ואינו זז מהמקום למשך זמן רב, תהליך חשיפת ראש השתל יתבצע באופן עצמאי.

השתל שהומצא על ידי ד"ר אמינוב, בהיותו חזק באופן מיוחד ויציב יחזיק מעמד כ20 שנה, בשונה משתלים אחרים שאורך חייהם הוא כ5 שנים. מחלקת הנדסת השיניים בטכניון, בדקה את המצאתו של ד"ר אמינוב: שתל שבמרכזו חור קטן ולאור התוצאות המוצלחות הוא נרשם כפטנט בלעדי.

ישנם דברים שבהם אנחנו עושים לעצמנו הנחות, אך כשמדובר בשיניים מוטב לא לעשות הנחות ולקבל את הטיפול הטוב והמתאים ביותר. טיפול אצל ד"ר אמינוב, מלבד היותו הטוב ביותר מבחינת התוצאות הוא גם טיפול שההנחה גלומה בו מראש. ניתוח אחד במקום שניים, קדיחה אחת במקום רבות, שתל שמחזיק מעמד לזמן ארוך פי  והפסד קטן ביותר של ימי עבודה. כל אלה עושים את הטיפול החדשני של השתלת שיניים אצל ד"ר אמינוב כדאי ביותר.

שתלים חזקים ואיכותיים דורשים יד יציבה ובטוחה. ניסיון של 20 שנה בתחום  הוביל את ד"ר אמינוב לתוצאות מרחיקות לכת ולרמת טיפולית המתאימה גם לאנשים בעלי לחץ דם גבוה או סכרת. האווירה הרגועה השוררת במרפאת ד"ר  אמינוב הכוללת את הרופא ואת כל אנשי צוותו היא מדבקת וגם אתם תוכלו להרפות את המתח ולעבור את הטיפול ברוגע ובהצלחה.

אתם מוזמנים לקבוע פגישה ללא התחייבות וללא עלות עם הרופא.