טיפולים משמרים


טיפולים משמרים

 

במרפאה מבוצעים כל סוגי הטיפולים המשמרים, סתימות, כתרים וכד', תוך שימוש במכשור וציוד חדיש ומתקדם.

ביום שבו אנחנו נזקקים לרופא שיניים בפעם הראשונה, או לאחר זמן רב שבו לא נדרשו טיפולים (או שנדמה היה לנו שאלה הם פני הדברים) ביום בו אנחנו מגלים שמצבנו בכי רע, נשאל את עצמנו בלי כל ספק: במה פשענו ובמה חטאנו? ובמילים עדינות יותר: נתהה מה היינו אמורים לעשות כדי למנוע את המצב הזה ולא עשינו? או לחלופין: מה עשינו שלא היינו אמורים לעשות? וכיצד דרדרנו עד כדי כך את מצבן של השיניים?

האחריות על מערכת השיניים היא של האדם הנושא אותן כמובן, האחריות ללמד את האדם הלכות שמירה על השיניים ומניעת מחלות מוטלת על ההורים שהם עצמם לא תמיד בקיאים בנושא ועל רופא השיניים שאמור ללמד את מטופליו פרק בהלכות ניקיון ושמירה על ההיגיינה ועל בריאות השיניים.

החזון של רופא השיניים שטובת לקוחותיו נמצאת בראש מעייניו אמור להיות זהה לחזון הרופאים ברפואה הסינית: להמעיט, כמה שיותר את הצורך שלהם בטיפולים ואת התלות ברופא השיניים. לשמור על שיניים בריאות לאורך שנים. את זאת אפשר להשיג על ידי טיפולי מניעה, טיפולים משמרים, עידוד המטופל לבוא לבדיקות חד שנתיות תוך טיפול בבעיות הקטנות למניעת תקלות גדולות ובנוסף: הכוונה ברורה ומדויקת כיצד לטפח ולשמור על השיניים לאורך זמן.

מהרגע שבו מתחילים לצחצח לילד רך בשנים את שיניו מתחיל תהליך המניעה הכוללים את הטיפולים שיש להעניק לשיניים על בסיס יומי בבית ואת הטיפולים שנחוץ לעבור באופן קבוע במרפאת השיניים. הטיפולים הביתיים כרוכים בשמירה על היגיינת הפה ובאכילה ושתייה בריאים שאינם מזיקים לשיניים. טיפולי המניעה הקבועים במרפאה כוללים: בדיקה שנתית, צילומים, איטום חריצים וחרירים וטיפול דו שנתית אצל שיננית להסרת משקעים ואבנית הגורמים לדלקות חניכיים ולעששת כמו כן חשוב לעבור הדרכה למניעת עששת ודלקת חניכיים – שתי הרעות החולות הנפוצות ביותר. מניעתן ואיפול מהיר בהם בעת הצורך ימנעו את הרעות החולות הגדולות בעתיד.

במקרה ונוצרת עששת, הגורמת לריקבון ולחור בשן, יש לעשות את הטיפולים הסטנדרטיים: סתימות ובמקרה הצורך כשהמצב מחמיר והשורש נפגע: טיפולי שורש.
טיפולים אלה שייכים עדיין לקטגוריית הטיפולים המשמרים וזאת מאחר והם משמרים ככל האפשר את השיניים הטבעיות של המטופל.

במרפאה של ד"ר אמינוב תוכלו לקבל את כל טיפולי המניעה הנדרשים ואת ההדרכה לשמירת בריאות השיניים וכל זאת מתוך מחויבות לאפשר ללקוחותינו ליהנות כמה שיותר משיניהם הטבעיות.

מהרו לקבוע תור לייעוץ ולבדיקה ללא עלות בתקווה שתזדקקו לטיפולים משמרים בלבד.

בהצלחה!