השתלות שיניים בתל אביב

 

אם אתם זקוקים למרפאה המתמחה בהשתלת שיניים בתל אביב, אם יש ברצונכם למצוא רופא שהטיפול אצלו יהיה קצר וממוקד, אפקטיבי יותר וחסכוני,  הנכם מוזמנים למרפאת השיניים של ד"ר אמינוב ברחובות. אמנם תצטרכו לנסוע כמה קילומטרים יותר, אך תזכו לטיפול קצר שבו יידרש מספר מצומצם של ביקורים במרפאה, החלמתכם תהיה מהירה ותוכלו לחזור מהר ללימודים או לעבודה, כך תחסכו כסף רב וזמן. ד"ר אמינוב המציא ויצר שתל ייחודי הרשום כפטנט על שמו שמצריך קידוח אחד במקום קידוחים רבים אין ספור כמקובל בשתלים האחרים.

השתלת השתל של ד"ר אמינוב דורשת ניתוח אחד בלבד במקום שניים, והעמידות שלו היא פי ארבע מעמידותם של השתלים שבשוק, כלומר כעשרים שנה ולא רק חמש  שנים – שזה אורך החיים של שתל רגיל. המרפאה של ד"ר אמינוב שונה במהותה מאחר והיא שמה במרכז את המטופל ולא את הרופא.

הווה אומר שהטיפול נעשה בצורה רגועה ביותר ללא לחץ של זמן, מתוך התחשבות בצרכים המיוחדים של כל מטופל. אם זה ילד או מבוגר, אדם בריא או חולה וכ"ו. הנכם מוזמנים לבוא לפגישה עם ד"ר אמינוב, ללא תשלום וללא התחייבות לקבל חוות דעת  והסבר, להתרשם מהמרפאה הנעימה מהמכשור המתקדם ביותר, מהציוד ממתכלה ומחד-פעמי, מאמצעי העיקור והחיטוי המחמירים ומדמותו של הרופא.,במרפאתו של ד"ר ברוך אמינוב מטפלים בארבעה עד חמישה מטופלים ביום  כדי לאפשר קשר אישי, חם ומסור.