הפטנט של ד"ר אמינוב


NNA_1382_315x211

עולם השתלים הדנטליים הוא מורכב ודורש ידע וניסיון נרחבים, כמו גם שימוש במכשור מתקדם. איכות המכשור והציוד הם לא רק קריטיים להצלחת הטיפול עכשיו ובהמשך, אלא גם לחוויית ועלות הטיפול.

במרפאה של ד"ר ברוך אמינוב משתמשים אך ורק בשתלים המתקדמים והחזקים ביותר הקיימים בשוק, וגם נשענים על פטנט ייחודי שרשום על שמו של ד"ר אמינוב.

ד"ר אמינוב פיתח במשך שנים שתל חזק, יציב ועמיד הרבה יותר. לאחר תהליך של שכלול ושדרוג פותח השתל הסופי – עם חור קטן במרכזו. השתל החדש נבדק ונבחן על ידי המחלקה להנדסת שיניים בטכניון, וזו קבעה שהשתלים הנמצאים בשימוש המרפאה של ד"ר אמינוב חזקים פי שלושה מהשתלים הקיימים בשוק. ההבדל הזה מקצר משמעותית את משך הריפוי ואת תהליך ההחלמה מההשתלה וגם חוסך ביקורים במרפאה, מה שמוביל לחיסכון כספי משמעותי.

התוצאות מדברות בעד עצמן: השתלות במרפאה של ד"ר אמינוב מחזיקות מעמד פי 4 יותר זמן מאשר במרפאות אחרות.

כדי שהשתלה תהיה מוצלחת, חשוב לא רק לעבור טיפול אצל רופא שיניים המתמחה בשתלים ובעל ניסיון ארוך שנים. חשובה לא פחות מהמיומנות של הרופא – איכות הציוד והמכשור במרפאה. ישנם סוגים שונים של שתלים בשוק, אולם הפטנט של ד"ר ברוך אמינוב עמיד ויציב הרבה יותר משתלים אחרים בשוק.

NND_7087_315x211

שתלים סטנדרטיים מצריכים מספר רב של קדיחות לתוך השן על מנת להחזיר את השתל למקום. ונדרשים הליכים נוספים, ביניהם ניתוח שני לאחר כמה שבועות, בכדי לחשוף את ראש השתל. להבדל, בפטנט הבלעדי של ד"ר אמינוב, אין צורך בקדיחה חוזרת, שכן כבר בפעם הראשונה השתל מחזיק בדיוק במקום, ולא יזוז משם לזמן רב במיוחד. והחשיפה של השתל מתבצעת בצורה עצמאית, כך שחוזרים פחות למרפאה. הטיפול מתאים גם לחולי סכרת, לבעלי לחץ דם גבוה, למעשנים כבדים ועוד.

בעוד שתלים סטנדרטיים מחזיקים רק ב-50% מהזמן ושורדים 5 שנים בלבד. במרפאה של ד"ר אמינוב אחוזי ההצלחה עומדים על 86% עם אורך חיים של כ-20 שנה.

החיסכון במספר טיפולים מתבטא גם בצד הכספי: חוסכים הוצאות מיותרות שיכולות להאמיר לאלפי שקלים.

תתרגלו לרמה אחרת, לסטנדרט גבוה הרבה יותר – למען הפה שלכם

אתם מוזמנים לקבוע פגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות.