סוגי הטיפולים


במרפאת השיניים של ד"ר ברוך אמינוב מתבצעים כל סוגי טיפולי השיניים הקיימים, מטיפולים אסתטיים, דרך משמרים ומשקמים ועד הליכים מורכבים לסובלים מבעיות כמו סכרת, לחץ דם גבוה וכד'. ד"ר אמינוב מטפל במבוגרים כילדים כאחד.

שתלים

החשיבות של איכות השתלים היא קריטית, מכיוון שעל גבי השתלים מרכיבים שיניים שאמורות לתפקד בצורה מיטבית לאורך זמן. השתלים שבשימוש במרפאת ד"ר אמינוב מוגנים תחת פטנט והוכחו כיעילים יותר ושורדים פי 4 מהזמן המקובל בשוק. ד"ר אמינוב מתמחה בשתלים ובעל ניסיון של כ-20 שנה בתחום.

טיפולים משקמים קבועים ונשלפים

טיפולים משקמים עושים הבדל של שמיים וארץ מבחינת איכות החיים של המטופלים, לכן עושים שימוש במרפאה רק בציוד ובמכשור המתקדם והמשוכלל ביותר. בטיפולים המשקמים הקבועים נעשה שימוש בכל סוגי כתרי החרסינה, כולל על בסיס מתחת אצילה או חצי אצילה, כתרים מדויקים מחרסינה דיגיטלית, מזירקוניה או מחרסינה מלאה ללא מתכות. כל הטיפולים מבוצעים בטיפול אחד. בטיפולים הנשלפים נעשה שימוש בכל סוגי התותבות: החלקיות, המלאות והגמישות ועל בסיס סיליקון ומתכת.

טיפולים משמרים

במרפאה מבוצעים כל סוגי הטיפולים המשמרים, סתימות, כתרים וכד', תוך שימוש במכשור וציוד חדיש ומתקדם.

טיפולי שורש

ד"ר אמינוב מבצע את כל טיפולי השורש, מהקלים ועד המורכבים, כולל טיפולים תחת השפעת גז צחוק, הרדמה או סדציה (טשטוש).

טיפולי חניכיים

במרפאה מתבצעים כל סוגי טיפולי החניכיים, מניקוי אבן והברקת השיניים, דרך ניקוי עמוק ועד ניקוי וחיטוי תחת חניכי. בנוסף, מקבלים המטופלים הוראות תזונה ושמירה על היגיינת הפה.

טיפולים אסתטיים

ניתן לקבל במרפאה את כל סוגי הטיפולים האסתטיים, מהברקת והלבנת שיניים, דרך סתימות קדמיות קוסמטיות והשלמת שיניים ועד ציפויים עמידים העשויים מצדפות או מחרסינה.

יישור שיניים למבוגרים ולילדים

המרפאה מטפלת הן במקרים הפשוטים והן במורכבים, תוך שימוש בטכניקות וציוד מתקדמים המקצרות את משך הטיפול ושומרות על אסתטיקה מיטבית.